Spausdinti

Kilnojamųjų paštų darbo laikai

Kilnojamojo pašto pavadinimas Darbo dienos Atvyksta Išvyksta Adresas
Biržų 1-asis kilnojamasis paštas A-Š 08:00 08:20 Smilgiai,41046 Biržų r. sav.
A-Š 08:30 09:00 Pačeriaukštė, 41049 Biržų r. sav.
A-Š 09:10 09:35 Juostaviečiai, 41052 Biržų r. sav.
A-Š 09:50 10:20 Germaniškis, 41055 Biržų r. sav.
A-Š 10:55 11:25 Pučiakalnė, 41065 Biržų r. sav.
Biržų 2-asis kilnojamasis paštas A-Š 08:03 08:18 Plento g. 7, Kirdonys, 41037 Biržų r. sav.
A-Š 08:48 09:28 Kratiškiai, 41027 Biržų r. sav.
A-Š 09:56 10:16 Šukionys, 41030 Biržų r. sav.
A-Š 10:29 11:24 Meiliūnai, 41024 Biržų r. sav.
A-Š 11:38 11:53 Geidžiūnai, 41021 Biržų r. sav.
Biržų 3-iasis kilnojamasis paštas A-Š  07:52  08:07 Parovėja, 41068 Biržų r. sav.
A-Š  09:36  10:06 Kvetkai, 41009 Biržų r. sav.
A-Š  10:41  11:06 Kučgalys, 41015 Biržų r. sav.
A-Š  11:17  11:32 Kupreliškis, 41018 Biržų r. sav.
Jonavos 1-asis kilnojamasis paštas A-Š 07:55 08:10 Beržų g. 2, Šilai, 55090 Jonavos r. sav.
A-Š 08:55 09:10 P. Vaičiūno g. 35, Panoteriai, 55085 Jonavos r. sav.
A-Š 09:20 09:35 Ukmergės g., Bukonys, 55075 Jonavos r. sav.
A-Š 10:20 10:35 Žeimių g. 3-2, Kuigaliai, 55060 Jonavos r. sav.
A-Š 10:50 11:05 Tarybų g. 2, Kulva, 55055 Jonavos r. sav.
Kelmės 1-asis kilnojamasis paštas A-Š 08:25 08:40 Luokės g. 49, Vidsodžio k., 86040 Kelmės r. sav.
A-Š 10:00 10:45 Mokyklos g. 18, Karklėnai, 86033 Kelmės r. sav.
A-Š 11:15 11:45 Kryžkalnio g. 13, Stulgiai,  86030 Kelmės r. sav.
A-Š 12:10 12:40 Pėriškių g. 11, Žalpiai, 86020 Kelmės r. sav.
Klaipėdos 1-asis kilnojamasis paštas A-Š 08:38 08:53 Mokyklos g. 1, Dreverna, 96017 Klaipėdos r. sav.
A-Š 09:24 09:39 Pėžaičių g. 18, Pėžaičių k., Klaipėdos r. sav.
A-Š 10:26 10:41 Stotelės g. 2, Šyliai, Klaipėdos r. sav.
A-Š 11:12 11:27 Jūros g. 11, Bikavėnų k., Klaipėdos r. sav.
A-Š 11:48 12:03 Beržų g. 1, Degučiai, Klaipėdos r. sav.
A-Š 12:17 12:32 Topolų g. 2, Pašyšių k., Klaipėdos r. sav.
Klaipėdos 2-asis kilnojamasis paštas A-Š 08:20 08:23 Pašto g. 1, Jakai, 96041 Klaipėdos r. sav.
A-Š 09:13 09:28 Klaipėdos g. 14, Plikiai, 96014 Klaipėdos r. sav.
A-Š 09:36 09:51 Jokūbavas, 97008 Kretingos r. sav.
A-Š 10:01 10:16 Baubliai, 97005 Kretingos r. sav.
A-Š 10:36 10:51 Lapiai, 96005 Klaipėdos r. sav.
A-Š 11:11 11:26 Budriai, 97044 Kretingos r. sav.
A-Š 11:54 12:09 Šukė, 97020 Kretingos r. sav.
A-Š 12:29 12:44 Laukžemė, 97026 Kretingos r. sav.
Kupiškio 1-asis kilnojamasis paštas A-Š 08:43 09:08 Naiviai, 40006 Kupiškio r. sav.
A-Š 09:28 09:43 Juodpėnai, 40009 Kupiškio r. sav.
A-Š 09:55 10:35 Vilėniškio g. 4, Adomynė, 40012 Kupiškio r. sav.
A-Š 11:08 11:23 Migonys, 40021 Kupiškio r. sav.
Kupiškio 2-asis kilnojamasis paštas A-Š 09:49 10:14 Pergalės g. 2, Antašava, 40037 Kupiškio r. sav.
A-Š 10:51 11:11 Biržų g. 42, Salamiestis, 40040 Kupiškio r. sav.
A-Š 11:26 11:56 Berželių g. 1, Alizava, 40043 Kupiškio r. sav.
A-Š 12:08 12:23 Palėvenėlė, 40046 Kupiškio r. sav.
Lazdijų 1-asis kilnojamasis paštas A-Š 8:10 8:30 Karaliaus Mindaugo g., Rudamina, 67059 Lazdijų r. sav.
A-Š 8:40 9:00 Aštrioji Kirsna Dzūkų g. 2, Dzūkų k., 67055 Lazdijų r. sav.
A-Š 09:45 10:05 Mokyklos g., Verstaminai, 67063 Lazdijų r. sav.
A-Š 10:15 10:35 Ežero g., Stebuliai, 67075 Lazdijų r. sav.
A-Š 10:50 11:10 Liepų g., Meteliai, 67079 Lazdijų r. sav.
Mažeikių 1-asis kilnojamasis paštas A-Š 07:55 08:25 D. Poškos g. 52, Žemalė, 89061 Mažeikių r. sav.
A-Š 09:10 09:55 Renavo g.49, Vadagių k., 89056 Mažeikių r. sav.
A-Š 10:30 11:00 Plienakių g. 1, Balėnų k., 89036 Mažeikių r. sav.
A-Š 11:15 11:45 Ąžuolų g. 2, Užlieknė, 89026 Mažeikių r. sav.
A-Š 12:00 12:30 Rupūžkalnio g. 8, Kapėnai, 89088 Mažeikių r. sav.
Pakruojo kilnojamasis paštas A-Š 08:35 09:15 Senoji g. 9, Balsiai, 83049 Pakruojo r. sav.
A-Š 10:00 10:30 Rozalimo g. 1, Žvirbloniai, 83010 Pakruojo r. sav.
A-Š 10:45 11:30 Mokyklos g. 2, Gačioniai, 83007 Pakruojo r. sav.
A-Š 12:15 12:45 J. Noreikos g. 47, Šukioniai, 83016 Pakruojo r. sav.
A-Š 12:55 13:30 Malūno g. 12, Stačiūnai, 83019 Pakruojo r. sav.
Panevėžio 1-asis kilnojamasis paštas A-Š 08:15 08:35 Ėriškių g. 14, Ėriškiai, 38034 Panevėžio r. sav.
A-Š 09:10 09:35 Žalioji g. 23, Uliūnai, 38028 Panevėžio r. sav.
A-Š 10:20 11:00 Pergalės g. 2, Trakiškis, 38001 Panevėžio r. sav.
A-Š 11:20 11:50 Draugystės g. 22, Bernatoniai, 38058 Panevėžio r. sav.
Raseinių kilnojamasis paštas A-Š 08:00 08:20 Vosiliškis, 60061 Raseinių r. sav.
A-Š 08:35 08:55 Skirmantiškė, 60064 Raseinių r. sav.
A-Š 09:10 09:30 Ilgižiai, 60067 Raseinių r. sav.
A-Š 09:40 10:00 Paliepiai, 60013 Raseinių r. sav.
A-Š 10:25 10:45 Verėduva, 60022 Raseinių r. sav.
A-Š 10:55 11:15 Milašaičiai, 60016 Raseinių r. sav.
A-Š 11:35 11:55 Pramedžiava, 60025 Raseinių r. sav.
Rokiškio kilnojamasis paštas A-Š 07:52 08:07 Paliepio g. 10, Kazliškis, 42039 Rokiškio r. sav.
A-Š 08:50 09:00 Lailiūnų k., 42037 (Martynonių pašt.) Rokiškio r. sav.
A-Š 09:15 09:45 Nemunėlio g. 3A, Panemunis, 42045 Rokiškio r. sav.
A-Š 09:51 10:06 Konstantinava, 42048 Rokiškio r. sav.
A-Š 10:31 10:41 Liepų g. 3, Suvainiškis, 42054 Rokiškio r. sav.
A-Š 11:00 11:15 Klevų g. 34, Čedasai, 42057 Rokiškio r. sav.
A-Š 11:38 11:53 Jaunystės g. 6, Žiobiškis, 42051 Rokiškio r. sav.
Švenčionių 1-asis kilnojamasis paštas A-Š 07:20 07:40 Dvaro g. , Šventos k., Švenčionių r. sav.
A-Š 08:05 08:25 Davro g. 11, Stanislavavo k., Švenčionių r. sav.
Švenčionių 2-asis kilnojamasis paštas A-Š 10:20 10:40 Šviesos g. 2, Pašaminė, Švenčionių r. sav.
A-Š 10:50 11:10 Rieškutėnų g. 23, Reškutėnai, Švenčionių r. sav.
A-Š 12:20 12:40 Januliškis, Švenčionių r. sav.
A-Š 12:55 13:15 Paltumų g., Platumų k., Švenčionių r. sav.
Tauragės 1-asis kilnojamasis paštas A-Š 09:35 10:10 Senasis plentas, Piktupėnai, 99017 Pagėgių sav.
A-Š 10:20 10:45 Donelaičio g. 5, Panemunė, 99029 Pagėgių sav.
A-Š 10:58 11:18 Topolių g. 2, Lumpėnai, 99026 Pagėgių sav.
A-Š 11:45 12:15 Gaigalaičio g., Žukai, 99020 Pagėgių sav.
A-Š 12:31 12:51 Bažnyčių g. 3, Dauglaukis, 73007 Tauragės r. sav.
Telšių 1-asis kilnojamasis paštas A-Š 08:40 09:20 Šatrijos Raganos g. 19, Pavandenė, 88045 Telšių r. sav.
A-Š 09:45 10:20 Viržuvėnų g. 9, Janapolė, 88040 Telšių r. sav.
A-Š 11:40 12:20 Knygnešio g. 1, Kaunatava, 88023 Telšių r. sav.
A-Š 12:35 13:10 I. Vaišvilos g. 4, Ubiškė, 88018 Telšių r. sav.
Trakų 1-asis kilnojamasis paštas A-Š 07:45 08:05 Vilniaus g. 4, Paluknio k., 21013 Trakų r. sav.
A-Š 08:40 09:00 Šilo g., Tiltai, 21022 Trakų r. sav.
A-Š 10:10 10:40 Dusmenų g., Dusmenys, 21028 Trakų r. sav.
A-Š 10:55 11:10 Žiedo g. 1, Vaickūniškės, 21031 Trakų r. sav.
A-Š 11:50 12:05 Laičiai, 21052 Elektrėnų sav.
Ukmergės kilnojamasis paštas A-Š 08:20 08:35 Bočių g. 4, Laičiai, Ukmergės r. sav.
A-Š 08:45 09:05 Jaunimo g. 4, Žeimių k., Ukmergės r. sav.
A-Š 09:20 09:50 Mokyklos g. 23,  Petronys, 20048 Ukmergės r. sav.
A-Š 10:25 10:35 Dvaro g. 20, Vaivadiškio k., Ukmergės r. sav.
A-Š 10:45 11:00 Kaštonų g. 9, Tulpakiemio k., Ukmergės r. sav.
A-Š 11:30 12:15 Lėno g. 2, Lėnas, 20051 Ukmergės r. sav.
A-Š 12:40 13:10 Klevų g. 7, Vileikių k., 20024 Ukmergės r. sav.
Utenos kilnojamasis paštas A-Š 09:00 09:15 Mokyklos g. 20, Kvykliai, Utenos r. sav.
A-Š 09:35 09:55 Sodžiaus g. 17, Pačkėnai, Utenos r. sav.
A-Š 10:45 11:25 Gimžausko g. 17, Kirdeikių k., Utenos r. sav.
A-Š 11:35 12:10 Klevų g. 1, Sirvydžiai, Utenos r. sav.
A-Š 12:40 13:20 J. Asminavičiaus g. 14, Biliakiemis, Utenos r. sav.
Varėnos 1-asis kilnojamasis paštas A-Š 09:40 10:00 Mokyklos g. 1, Gudžiai, 65047 Varėnos r. sav.
A-Š 11:45 12:05 Piliakalnio g. 3, Dubičiai, 65015 Varėnos r. sav.
A-Š 12:40 13:00 Ūlos g. 5, Rudnia, 65019 Varėnos r. sav.

Vilniaus 1-asis kilnojamasis paštas

A-Š 07:30 07:55 Antavilių g. 11, 10004, Vilnius
A-Š 08:30 08:50 Skirlėnų g. 5, Skirlėnai, 15007 Vilniaus r. sav.
A-Š 09:20 09:40 Šviesos g. 2, Visalaukė, 15001 Vilniaus r. sav.
A-Š 10:05 10:25 Liepų al. 10, Glitiškės, 14034 Vilniaus r. sav.
A-Š 10:45 11:10 Bažnyčios g. 26, Eitminiškės, 15010 Vilniaus r. sav.
A-Š 11:20 11:50 Nemenčinės g. 12/2, Kabiškės, 15016 Vilniaus r. sav.
A-Š 12:25 Š 12:05 12:45 Š 12:25 Antavilių g. 11, 10004, Vilnius
Zarasų 1-asis kilnojamasis paštas A-Š 07:45 08:15 Ežero g. 1, Imbradas, 32025 Zarasų r. sav.
A-Š 08:25 09:15 Kaštonų g. 26, Šniukštai, Zarasų r. sav.
A-Š 09:22 09:47 Tujų g. 17, Kumpuoliai, Zarasų r. sav.
A-Š 10:15 11:20 Akmens g. 10, Samaniai, Zarasų r. sav.
Zarasų 2-asis kilnojamasis paštas A-Š 07:35 07:50 Mokyklos g. 30, Šunelės k., Zarasų r. sav.
A-Š 08:10 08:50 Liepų g. 6, Baibiai, Zarasų r. sav.
A-Š 09:00 09:30 Alksno g. 3, Vajasiškės, Zarasų r. sav.
A-Š 10:10 10:30 Ąžuolo g. 11, Šauliai, Zarasų r. sav.
A-Š 11:20 12:10 Žalioji g. 4, Smalva, Zarasų r. sav.
A-Š 12:15 12:25 Lupenos k., Zarasų r. sav.