Savitarna MANO SIUNTOS

Savitarna MANO SIUNTOS – tai paprasta, verslui pritaikyta elektroninė Lietuvos pašto sistema, skirta siunčiamų siuntų užsakymams formuoti, redaguoti ir pateikti. Naudokitės Lietuvos pašto elektronine savitarna jau dabar!

Ką galima atlikti savitarnoje MANO SIUNTOS?

Naudodamiesi MANO SIUNTOS Jūs galėsite:

  • suformuoti siuntų siuntimo užsakymą internetu. Galėsite pašto skyriuose siųsti siuntas į LP EXPRESS terminalus arba gavėjui tiesiai į rankas Lietuvoje ir užsienyje;
  • susikurti savo klientų adresų knygą el. erdvėje;
  • paruošti ir atsispausdinti siuntų dokumentus;
  • matyti siuntimo ataskaitas, siuntų būsenas bei siuntimo istoriją.

Kodėl verta naudotis MANO SIUNTOS?

lankstumas
Lankstumas

Administruokite savo korespondencijos srautą Jums patogiu metu iš bet kurio kompiuterio, turinčio interneto ryšį. Ruoškite siuntas siunčiamas paštu, LP EXPRESS terminalais arba gavėjo adresu.

sutaupytas laikas
Sutaupytas laikas

Siuntas paruoškite greičiau ir paprasčiau. Jas galėsite palikti artimiausiame pašto skyriuje, nelaukiant eilėje, atiduoti atvyksiančiam kurjeriui arba išsiųsti per LP EXPRESS terminalus.

 

saugumas
Garantija

Savitarnoje matysite siuntimo istoriją ir ataskaitas. Vienoje vietoje turėsite visą adresatų sąrašą.

 

patogumas
Patogumas

Sistema automatiškai aptiks rašybos klaidas įrašomuose gatvių ir miestų pavadinimuose, pagal suvestus adresus suras pašto kodus.

 

Kaip tapti naudotoju?

MANO SIUNTOS sistema gali naudotis kiekvienas sutartį su Lietuvos paštu sudaręs verslo klientas.

  • Jeigu esate pasirašę sutartį su Lietuvos paštu:

Sutartyje nurodytu Jūsų kontaktiniu el. paštu (-ais)  yra išsiunčiamas el. laiškas su unikalia nuoroda, kurios pagalba suformuojamas prisijungimas prie savitarnos (pirmą kartą prie MANO SIUNOS prisijungti galima tik su šia unikalia nuoroda). Jeigu prisijungimo duomenų negavote – informuokite Lietuvos pašto atstovus tel 8 700 55 400, arba info@post.lt – atsiųsime Jums reikalingą informaciją.

  • Jei dar nesate pasirašę sutarties su Lietuvos paštu:

Kreipkitės tel. 8 700 55 400, arba el. paštu info@post.lt, pasirašykite sutartį su Lietuvos paštu ir naudokitės savitarna MANO SIUNTOS!

Kilus klausimų, kaip prisijungti prie sistemos ar ja naudotis, susisiekite su Jus aptarnaujančiu Lietuvos pašto vadybininku arba skambinkite telefonu
8 700 55 400 ar rašykite el. paštu info@post.lt.