Po „Brexit“ siuntas siųsti į Jungtinę Karalystę metus galėsime taip pat

2020-01-23

Trečiadienį Jungtinės Karalystės Lordų Rūmams pritarus „Brexit“ sutarties įstatymo projektui ir, jeigu  karalienė Elizabeth II jį patvirtins, iki šio mėnesio pabaigos ši šalis gali išstoti iš Europos Sąjungos. Lietuvos paštas rengiasi galimam Jungtinės Karalystės išstojimui iš Europos Sąjungos ir peržiūri siuntų gavimo bei išsiuntimo procedūras.

„Savo klientus norime užtikrinti, kad dėl pereinamojo laikotarpio metu taikomų priemonių iki 2020 m. gruodžio 31 d. iš Lietuvos į Jungtinę Karalystę importuotos bei iš Jungtinės Karalystės į Lietuvą atkeliavusios  siuntos nebus papildomai apmokestinamos. Nuolatos sekame informaciją, tad apie būsimus pokyčius informuosime, kai tik paaiškės visi teisiniai susitarimo reguliavimai“, – sako Lietuvos pašto Rinkodaros ir pardavimų direktorius Norbertas Žioba.

Valstybės valdoma akcinė bendrovė Lietuvos paštas su pašto skyriais, mobiliais laiškininkais ir LP EXPRESS siuntų terminalais turi didžiausią pašto paslaugų tinklą Lietuvoje. Lietuvos paštas teikia pašto, logistikos ir finansinio tarpininkavimo paslaugas. LP EXPRESS vieninteliai šalyje klientams siūlo tokį platų siuntų pristatymo būdų pasirinkimą. Išsiųsti siuntas galima per LP EXPRESS kurjerius, visą parą veikiančiais siuntų savitarnos terminalais LP EXPRESS arba užsukus į bet kurį iš pašto skyrių Lietuvoje.

Buvo naudinga? Dalinkitės: