Spausdinti

Regionuose daugėja šiuolaikiškų pašto padalinių

2017-07-18

Valstybės valdoma akcinė bendrovė Lietuvos paštas regionuose modernizuoja paštus ir juose teikiamas paslaugas. Akademijos miestelyje (Kauno r.) duris atveria pagal naująją Lietuvos pašto koncepciją įrengtas, šiuolaikiškas klientų aptarnavimo centras.

„Pažangių ir šiuolaikiškų pašto padalinių atidarymas svarbus ne tik didžiųjų, bet ir mažesnių šalies miestų gyventojams. Keičiantis klientų lūkesčiams esame įpareigoti nuolat tobulėti, kad teikiamomis paslaugomis atitiktume ne tik augančius žmonių poreikius, bet ir aukščiausius sau keliamus kokybės bei aptarnavimo standartus.

Šiuolaikiško aptarnavimo centro viziją kūrėme atsižvelgdami į klientų nuomonės ir lūkesčių tyrimus. Žmonės, užsukantys į paštą, vertina ne tik kokybiškas paslaugas, bet ir malonų aptarnavimą, draugiškus ir paslaugius pašto darbuotojus. Ne mažiau svarbiais, pasirinkimą lemiančiais veiksniais tampa ir paslaugų teikimo vieta bei aptarnavimo sparta. Todėl investuodami į paštų modernizavimą, siekiame pašto paslaugas padaryti paprastas, patikimas ir labiau prieinamas“, – teigia Lietuvos pašto Tinklo padalinio Kauno regiono vadovas Robertas Globys.

Ilgą laiką veikęs Aleksandro Stulginskio universitetui priklausančiose patalpose, nuo šiandien Akademijos miestelio paštas gyventojus pasitinka Pilėnų gatvės 1-uoju numeriu pažymėtame pastate. Naujajame pašte teikiamos tiek pašto, tiek finansinės paslaugos. Jame taip pat veikia savitarnos parduotuvė, kurioje klientai gali patys pasirinkti ir įsigyti įvairių atnaujinto asortimento siuntų pakavimo priemonių bei kitų prekių. Pašte įrengtos patogesnės darbo vietos darbuotojams.

Modernizuotame Akademijos pašte gyventojai gali pasinaudoti visomis Lietuvos pašto teikiamomis paslaugomis: išsiųsti ir atsiimti siuntas, užsiprenumeruoti spaudos leidinių, susimokėti mokesčius, išsiųsti ir atsiimti pinigų perlaidas.

Šiais metais Lietuvos paštas buvo numatęs rekonstruoti keturis didžiuosius sostinės paštus; du iš jų jau atvėrė duris. Modernizacija suplanuota ir dviejuose Kauno pašto padaliniuose bei Druskininkų pašte. Įvertinus klientų srautus ir teikiamų paslaugų apimtį šiuose paštuose bus įrengti šiuolaikiški Lietuvos pašto klientų aptarnavimo centrai. Atnaujinami ir mažesni šalies regionų paštai. Į paštų atnaujinimą ir modernizavimą ketinama investuoti apie 900 tūkst. eurų.

 

 

Valstybės valdoma akcinė bendrovė Lietuvos paštas turi tankiausią pašto paslaugų teikimo vietų tinklą šalyje. Lietuvos paštas teikia pašto, logistikos ir finansinio tarpininkavimo paslaugas