Terminalinės siuntos siuntimas Lietuvos pašto savitarnoje kainuos mažiau

2020-08-31

 

image

Lietuvos paštas, siekdamas paskatinti privačius klientus naudotis savitarna, nuo rugsėjo 1 dienos savitarnoje mažina kainas – formuojant LP EXPRESS terminalo siuntą savitarnoje, siuntimo kainos prasidės nuo 1,95 Eur.

„Keičiame kainas galvodami apie savo klientus. Karantinas paskatino pereiti prie aktyvesnio naudojimosi siuntų terminalais. Tikiu, klientai yra pasiruošę žengti dar vieną nedidelį žingsnelį į priekį, kad siuntimas būtų ne tik dar paprastesnis, bet ir saugesnis,“ – sako Lietuvos pašto Rinkodaros ir pardavimų departamento vadovas Norbertas Žioba.

Siuntos formavimas savitarnoje yra patogesnis nei prie terminalo dėl daugelio priežasčių. Savitarnoje daug paprasčiau suvesti reikiamus gavėjo duomenis, juos galima išsisaugoti adresatų knygelėje – kitą kartą viskas vyks dar greičiau. Taip pat iš karto galima apmokėti siuntimą – atėjus prie terminalo beliks atsispausdinti lipduką (jeigu yra galimybė, tai galima padaryti ir namuose), užklijuoti jį ant siuntos ir įdėti ją į terminalą. Prie terminalo praleistas trumpesnis laikas reiškia mažesnę kontakto su kitu žmogumi tikimybę, o tai itin svarbus aspektas šių dienų aktualijų kontekste.

„Šiai dienai apie 50 proc. siuntų yra formuojamos prie terminalo. Tikimės, kad iki 20 proc. mažesnė kaina Lietuvos pašto savitarnoje, paskatins klientus formuoti siuntas internetu. O atradus savitarnos privalumus, tai taps kasdieninį gyvenimą lengvinančiu bei laiką taupančiu įpročiu,“ – sako N. Žioba. 

Kainų pokyčiai bus taikomi visų dydžių siuntoms. Lietuvos pašto savitarnoje vienos iš populiariausių dydžių siuntų – XS – siuntimas kainuos 1,95 Eur (buvo 2,09 Eur). Visas kainas galima sužinoti čia.  

Siekiant, kad kuo daugiau klientų pasinaudotų galimybe Lietuvos pašto savitarnoje siųsti pigiau, keičiamos ir siuntimo kainos, kai siunta formuojama prie terminalo – kai kurių dydžių siuntų kainos nežymiai kyla. Pavyzdžiui, S dydžio siuntos siuntimas kainuos 2,59 Eur (buvo 2,49 Eur). Pilną kainų sąrašą galima rasti čia.

Šiuo metu Lietuvoje yra 227 LP EXPRESS siuntų terminalai 81 mieste.

 

 

Buvo naudinga? Dalinkitės: