Pokalbių konsultanto funkcionalumo veikimui reikalingi pasirenkami (funkciniai) slapukai, žr. „Slapukų nustatymai“

LP EXPRESS paštomatai – jau šimte Lietuvos gyvenviečių

2023-01-06

Šį penktadienį Veisiejai tapo šimtąja Lietuvos gyvenviete, kurioje pradėjo veikti LP EXPRESS tinklo paštomatas. Paštomatams visoje šalyje sparčiai populiarėjant, kartu plečiasi ir jų naudotojų geografija – šios paslaugos naudas vis dažniau įvertina ir mažesnių miestelių gyventojai. Atsižvelgiant į šias tendencijas tankinamas LP EXPRESS tinklas, o paštomatai vis dažniau atsiranda ten, kur iki šiol jų nebuvo visiškai.

Šiuo metu LP EXPRESS tinklas visoje Lietuvoje turi 352 paštomatus, per kuriuos vienu metu gali keliauti beveik 50 tūkst. siuntų. Vidutiniškai 97 proc. siuntų gavėjams yra pristatomos jau kitą darbo dieną.

„LP EXPRESS stengiasi būti kuo arčiau klientų ir nuolat ieško sprendimų, leidžiančių pagerinti jų patirtį. Kasmet matome augantį paštomatų populiarumą tiek tarp privačių, tiek verslo klientų, vis aktyvesnį naudojimąsi už didmiesčių ribų. Plėsdami paštomatų tinklą siekiame, kad šios paslaugos privalumus atrastų kuo daugiau gyventojų“, – sako Deimantė Žebrauskaitė, Lietuvos pašto Klientų patirčių valdymo departamento vadovė.

Pastebima, kad paštomatų populiarėjimas pirmiausiai susijęs su besiplečiančia elektronine prekyba – gyventojams per paštomatus pristatomi patys įvairiausi internetinėse parduotuvėse įsigyjami daiktai. Taip pat vis daugėja privačių klientų, per paštomatus siunčiančių vienas kitam. Galiausiai pastaraisiais metais LP EXPRESS paštomatai populiarėja ir kaip daiktų pasaugojimo erdvės.

LP EXPRESS primena, kad siuntas suformuoti galima itin paprastai –  ne tik atėjus prie paštomato, bet ir pasinaudojus savitarnos svetaine www.lpexpress.lt. Taip ne tik pavyks išvengti adresavimo netikslumų, bet ir bus patogu susimokėti už patį siuntimą, o paruoštą siuntą beliks nuskenavus įdėti į paštomatą.

Savitarnoje suformuotas paštomatines siuntas taip pat visada galima palikti pašto skyriuje, jeigu jis yra arčiau nei paštomatas, arba pastarasis yra užpildytas. Be to, tokia galimybe kviečiami pasinaudoti ir mažesnių miestelių gyventojai, kur nėra įrengtas LP EXPRESS paštomatas. 
 

Buvo naudinga? Dalinkitės: