Pokalbių konsultanto funkcionalumo veikimui reikalingi pasirenkami (funkciniai) slapukai, žr. „Slapukų nustatymai“

Finansinės paslaugos verslui

Galime pasiūlyti tiek pinigų surinkimo, tiek pinigų išmokėjimo, iš klientų paslaugas.

Įmokų ir mokesčių surinkimas 

Šiuo metu turime daugiau nei 3 tūkstančius verslo klientų, kuriems teikiame įmokų surinkimo paslaugą. Pasirašę bendradarbiavimo sutartį su mūsų bendrove suteiksite galimybę savo klientams greitai ir nebrangiai atsiskaityti už Jūsų teikiamas paslaugas jiems patogioje vietoje.

 

Pinigų pristatymas ir išmokėjimas

Tai patogus, greitas ir saugus būdas išsiųsti pinigus, kai gavėjas nori gauti pinigus grynaisiais. Gavėjui nėra būtina turėti sąskaitą finansinėje institucijoje tam, kad gautų grynuosius pinigus.

Kodėl verta siųsti ir gauti pinigus per mus?

patogu
Platus tinklas

Platus pašto skyrių tinklas leidžia klientui rinktis jam patogiausią paslaugos vietą. Tai daugiau nei 170 vietų visoje Lietuvoje. Klientui pageidaujant, galime pinigus pristatyti arba paimti jo namuose visoje Lietuvoje.

lankstu
Lankstu

Norint siųsti pinigų perlaidą, siuntėjui ir/ar gavėjui nėra būtina turėti sąskaitą finansinėje institucijoje, užtenka tik pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir sumokėti grynuosius pinigus.

patogu
Patogu

Surinktas įmokas ir mokesčius pervesime į Jūsų sąskaitą vienu mokėjimu nurodymu, o duomenis apie surinktas įmokas pateiksime Jums patogiu formatu ir periodiškumu.

saugu
Saugu

Pinigai išmokami tik identifikavus gavėją.